Říjen 2016

Mills přichází do České Republiky!

27. října 2016 v 13:05 | growway |  Novinky

Mills konečně přichází do České Republiky, přiváží Vám je Growway Garden!Mills jsou holandská, vysoce kvalitní organo-minerální hnojiva, která jsou zároveň jednoduchá na používání. Všechna moderní aditiva jsou obsažena v malé produktové řadě, která je speciálně navržena tak, aby dosahovala těch nejlepších výsledků a to tou nejpohodlnější a nejefetivnější cestou!

Vzhledem ke svým úžasným výsledkům a lehkému použití je Mills nejrychleji rostoucí značkou hnojiv na trhu. Během 3 let se stal v USA jednou z nejprodávanějších značek. Toho je možné dosáhnout pouze s vynikajícími produkty.Kromě klasické produktové řady Mills existují také Mills aditiva a Mills substráty.

Jedním z nejmodernějších aditiv je Mills Vitalize - kyselina ortokřemičitá dostupná v té nejvyšší kvalitě. Mills Vitalize je nejkvalitnější bio Silica, kterou se lze na trhu setkat - to je také podloženo rozsáhlou dokumentací.

Mills substráty jsou složeny pouze z těch nejvybranějších surovin. Zpracování těchto substrátů probíhá v jednom z nejstarších a největších závodů v Evropě, která s Mills exkluzivně spolupracuje - tím je docíleno té nejvyšší kvality.

Kromě klasické řady substrátů, Mills také spolupracuje s jednou z předních světových seedbank: DNA!
Spolupráce Mills a DNA má za následek vytoření "Ultimate mix" substrátů - Coco with Cork (kokos s korkem) a Soil with Cork (zemina s korkem).

Navštivte náš stánek číslo 17 na veletrhu Cannafest v Praze a dozvíte se více!