Listopad 2016

Growway Garden na veletrhu Cannafest 2016

16. listopadu 2016 v 16:18 | growway |  Novinky

Growway Garden na veletrhu Cannafest 2016

Tak je to za námi - veletrh Cannafest 2016, který probíhal od 11. do 13. listopadu na Výstavišti v Praze-Holešovicích, nám opět ukázal, že komunita pěstitelů roste jako z vody a zároveň s nimi také roste zájem o nové a inovativní produkty.

Letošní 7. ročník byl zatím největší ve své historii a na veletržním prostoru o velikosti 13.300 m2 jste se tak mohli setkat s necelými 250 vystavovateli z 25 zemí světa.

Veletrh nám představil opravdu neskutečnou škálu produktů nových nebo lepší interpretaci těch starších a známějších v kombinaci s informacemi, které jsou pro pěstitele nezbytné. Rozdělení veletrhu se kromě pěstitelských potřeb orientovalo také na přírodní zdroje, média, semena, kuřácké potřeby a další - tudíž si každý mohl vybrat opravdu to, co ho zajímalo nejvíce.

Pokud jste se chtěli potkat s námi - společností Growway Garden, měli jste možnost na stáncích Green House Feeding a Mills Nutrients. V obou případech jsme prezentovali hnojiva a substráty těchto značek a opět jsme se přesvědčili, že zájem ze stran zákazníku roste obrovským tempem.

O práškových hnojivech Green House Feeding to platí dvojnásob a to hlavně díky lehkosti používání, které tato hnojiva představují, ale také díky skvělým výsledkům, které přináší. Děkujeme všem, kteří přišli na stánek a podělili se o své zkušenosti s těmito hnojivy přímo s námi - je to skvělá motivace i pro nás, protože jsme přesvědčeni, že na trhu se podobný produkt nevyskytuje a hlavně díky ochotě našich zákazníků tato hnojiva vyzkoušet se stávají populárnější a populárnější, což je velmi dobře. Tato firma na veletrhu také představila nový výrobek, jedná se o doplněk - additivum Green House Feeding - Boost, od kterého si slibujeme velmi dobré výsledky. Podle všech informací, by se na pulty českých obchodů měl dostat po novém roce.

Druhou možností, kde se bylo možno potkat s našim týmem, byl prezentační stánek výrobců hnojiv a substrátů, kteří jsou původem z Holandska, ale největší působnost mají na americkém trhu - Mills Nutrients. Díky prezentaci této značky na veletrhu v minulém roce, ani tato hnojiva nezůstala bez povšimnutí a mohli jsme si tak vyslechnout zkušenosti také českých pěstitelů, která tato hnojiva během uplynulého roku vyzkoušela. Velice nás potěšilo, že zkušenosti byly v naprosté míře pozitivní a že se lidé také těší na to, že se tato hnojiva objeví v našich obchodech během nadcházejících pár dní. Na tomto stánku jste se také mohli setkat s distributory těchto hnojiv pro Německo a Anglii, kde mají nějaký čas otevřenou cestu a kde si pěstitelé mohou užívat jejich předností a výhod. Kromě hnojiv tato značka představila také své substráty a nově také absolutní novinku mezi substráty, která byla vytvořena ve spolupráci s firmou DNA Genetics - Ultimate Mix. Jedná se o substrát, který je určen všem profesionálním pěstitelům, kteří na své zahrádce chtějí mít jen to nejlepší. Především díky inovativním kombinacím, které obsahují tak díky veleúspěchům, kterými se mohou pěstitelé pyšnit věříme, že se velmi brzy stane jedničkou mezi substráty.

Takže kdybychom to mohli shrnout - veletrh byl pro nás úžasnou příležitostí setkat se s našimi zákazníky, kterým tímto moc děkujeme, že jsou stále s námi a také s vystavovateli, kteří nám opět předvedli, že má grow sortiment vždy co nového nabídnout a díky právě tomu, jsou pěstitelé z Čech pokládáni za jedny z nejlepších na světě!

Takže zase na viděnou v příštím roce! :)