Únor 2017

Žhavá novinka od Green House Powder Feeding!

23. února 2017 v 20:41 | growway |  Novinky
Žhavá novinka od Green House Powder Feeding!
Booster PK+

Už je to nějaký čas, co společnost Green House Feeding přišla s nějakou novinkou. Proč taky - výsledky byly vždy kvalitní a nadprůměrné aniž by bylo třeba cokoliv měnit či přidávat. Ovšem kdo opravdu bádá, vždy nějaké to vylepšení najde! Tím vylepšením je nové aditivum Booster PK+. Díky neuvěřitelně vysoké koncentraci fosforu a draslíku (NPK - 0-30-27) je rostlina schopna nastartovat rychleji do květu a tak tvořit ještě pevnější a mohutnější květy.


Dokonalá rovnováha fosforu a draslíku, navíc také hořčík a stopové prvky - tohle je ten správný mix vysoce kvalitních surovin v Booster PK+, které jsou pro rostliny využitelné již po první aplikaci.

Jako ostatní produkty od Green House Feeding je vyráběn v práškové formě, velice dobře rozpustný ve vodě, nenáročný na skladování a transport - i to jsou kvalitní předpoklady pro úspěšné indoor či outdoor pěstování.

I přes svou práškovou formu neucpává zavlažovací systémy, ani tolik nezasoluje pěstební médium. Proto je ho možné používat pro zemité substráty, kokos, či v hydroponických nebo aeroponických systémech.

Kombinace Green House Powder Feeding, Calcium a Booster PK+ vytváří velmi profesionální, specifickou linii hnojiv pro zdravé a produktivní rostliny!JE TO TAK SNADNÉ!
Posilovač kvetení Booster PK+ může být použit v kombinaci s práškovými hnojivy Powder Feeding nebo jinými základními hnojivy. Hodnoty dokolane fungují s drtivou většinou hnojiv (tyto hodnoty se mohou lišit v závislosti na značce). Určitě ho ale nemíchejte s dalšími boostery či posilovači květu, které jsou vytvořeny na bázi NPK - předejdete tak zbytečnému spálení či stresu rostlin.

Vysoká efektivita a nízká cena - to jsou jedny z předností tohoto vynikajícího aditiva! Díky svému dávkování od 3 do 8 týdne květu v poměru 2-5g na 10l se stává velmi ekonomickou záležitostí jak pro malé začínající, tak pro profesionální pěstitele!

SPRÁVNÁ KOMBINACE JE PŮLKA CESTY!
Kombinace použití hnojiv Green House Feeding na míru mohou být realizovány s použitím dávkovací kalkulačky a je tak možné vyvořit si vlastní hnojící program - navštivte: greenhousefeeding.com/dosage-calculator a spočítejte si Vaši kombinaci k úspěchu!