Březen 2017

Canna meeting v Growway Garden!

27. března 2017 v 17:30 | growway |  Novinky

Přátelé, milí zákazníci, máme pro Vás bezva novinku! Zveme Vás na CANNA meeting na pobočkách v Brně a Opavě!

Společnost CANNA - jeden z předních holandských výrobců hnojiv a substrátů s dlouholetou tradicí vyráží na objížďku evropy a na svých zastávkách nemine ani growshopy Growway Garden!Začněme čísly - 1079 a 1126, 3, 100.

Že nevíte, co tyto čísla znamenají? Hned Vám je objasníme :-)

1079 a 1126 - Počet kilometrů, které CANNA urazí z hollandského Amsterdamu do Brna a Opavy.

3 - Počet kol na CANNA autíčku, které do našich prodejen přivezou předního vývojáře, chemika a specialistu na pěstování společnosti CANNA - Pietera Klaassena!

100 - Tak přesně na tolik procent můžete očekávat míru kvalitních informací a přátelské atmosféry!

Ostrouhejte si tužky a začněte sepisovat co Vás na pěstování nebo hnojivech CANNA zajímá nejvíce! Takovou šanci přeci nelze promarnit!

Jedna z největších světových kapacit přijede zodpovědět Vaše dotazy, ať už se týkají čehokoliv - osvětlení, pH a EC, standartů v pěstování, LED, nových technologií, biologické struktury rostlin, pěstování indoor i outdoor, ventilace - prostě všeho, co Vás napadne a to v té nejprofesionálnější formě! A že neumíte anglicky? Žádný problém! Bude zde i česká zástupkyně firmy CANNA, která Vaše dotazy ráda přeloží.

Dále se můžete těšit na občerstvení, spoustu samplů a přátelsky naladěných lidí, kteří mají rádi pěstování stejně jako Vy!

A kdy, že tohle parádní setkání proběhne?BRNO: Středa 19.4. od 14:30 do 16:00.

OPAVA: Čtvrtek 20.4. od 14:00 do 15:30.Tohle by si žádný pěstitel rozhodně neměl nechat ujít!


Budeme se na Vás těšit!


Team Growway Garden :)