Listopad 2017

Growway Garden míří na Cannafest 2017!

7. listopadu 2017 v 16:58 | growway |  Novinky

Growway Garden míří na Cannafest 2017


Rok uplynul jako voda a náš tým se opět chystá na největší událost sezóny a tou je veletrh Cannafest 2017! Ten se díky své obrovské ploše, vysokému počtu návštěvníků a vystavovatelů stal největším svého druhu na světě!

Tento, již 8. ročník veletrhu se však neobešel bez komplikací. Přesně 14 dní před začátkem veletrhu se totiž nad Českou republikou prohnala velice silná vychřice, která si vzala i kus střechy Holešovického výstaviště, kde měl veletrh proběhnout. Proto byl letošní veletrh přesunut do prostor Letňanského výstaviště.

A co můžete od veletrhu očekávat? No především nejmodernější pěstitelskou techniku, konopnou kosmetiku, potraviny, literaturu, výrobce hnojiv, producenty semen a spoustu dalšího! Chybět opět nebude ani vzdělávání ve formě přednáškového sálu a kina, případně čítárny. Zábava se tento ročník také ponese ve velkém duchu a kromě již standartní Rolls Chillout Zóny, odkud se povalí hudební rytmy všemi směry očekávejte například i skatepark nebo grafitti wall! A komu to nebude stačit během veletrhu, celý víkend se po Praze budou odehrávat afterpárty všech možných stylů, takže o hudbu a zábavu určitě nebude nouze.

A co na to Growway Garden? No nás naleznete jako vždy na stánku Green House Feeding, tentokrát s číslem 44 v hale B!

Takže pokud půjdete kolem, budeme moc rádi, když se zastavíte na kus řeči, příípadně se s námi podělíte o své zkušenosti s těmito hnojivy. A v případě, že jste tato hnojiva ještě neměli možnost vyzkoušet, zastavte se také - rádi Vám poskytneme nějaký vzorek :-) .

Tento rok budeme na stánku také prezentovat 2 novinky, kterými jsou Green House Feeding Booster a Green House Bio Feeding! První z vyjmenovaných je momentálně jedním z nejsilnějších posilovačů kvetení na trhu, a to díky svému složení NPK (0-30-27) a dalších mikroprvků. Druhý je určen pro organické pěstování v souladu s motem firmy Green House - Keep it Simple! Tedy velice jednoduché na používání a s výsledky, nad kterými zůstává rozum stát!


Takže naviděnou na veletrhu! :-)